AUTOMOWER® 315


1500 m² +/-20%, Li-ion, mõõdetud: 58 dB(A),maksimaalselt: 60 dB(A), 9 kg

         1 999 €    Hind ei sisalda paigaldustarvikuid ja paigaldust

                                                                          AUTOMOWER® 315X 

Husqvarna Automower® 315X on üks X-seeria tippmudeleid. Seade on võimeline niitma muru kuni 1600 m2 suurustel keeruka kujuga murupindadel ja kitsastes käikudes, kuni 40% kallakutel ja ebatasasel pinnal. Meie parima, X-seeria mudelina on seadmel funktsioon Automower® Connect, vargavastane GPS-jälgimise ja GPS-i abil liikumise süsteem ning X-seeria kujundus LED-esitulede, esipõrkeraua ja spetsiifilist värvi ilukilpidega. Rakenduse Automower® Connect abil saate seadet puuteekraani kaudu kõikjalt juhtida ja jälgida ning niiduki tegemistega end kursis hoida.


1600 m² +/-20%, Li-ion, mõõdetud: 58 dB(A), maksimaalselt: 60 dB(A), 9 kg

         2 399 €    Hind ei sisalda paigaldustarvikuid ja paigaldust


                                                AUTOMOWER® 420

Hea varustusastmega suure jõudlusega robotniiduk efektiivseks murulõikuseks nõulikele murupindadele. Sobiv mudel kuni 2200 m² murupindadele, mis saab edukalt hakkama ka kuni 45% kallakute niitmisega. Nutikas tehnoloogia kohandab end niitmiseks vastavalt muru kasvamise kiirusele, võimaldab kohtniitmist, kui mõnes piirkonnas on muru kõrgem ja juhib niiduki läbi ka kitsamatest radadest. Käepärane ja kasutajasõbralik menüüekraan võimaldab kasutajal sisestada seadistused, millal soovitakse, et niiduk muru niidaks. Lisavasrustusena saadaval ka polaarvalge korpus.

2200 m² +/-20%, Li-ion, mõõdetud: 57 dB(A), maksimaalselt: 58 dB(A), 11,5 kg
          2 499 €    Hind ei sisalda paigaldustarvikuid ja paigaldust

                                                     AUTOMOWER® 430 X


Sobiv mudel kuni 3200 m² murupindadele, mis saab edukalt hakkama ka kuni 45% kallakute niitmisega. Varustuses GPS- juhtimisega navigeerimissüsteem efektiivseks niitmiseks ka kõige keerukamatel ja nõudlikematel pindadel. Nutikas tehnoloogia kohandab end niitmiseks vastavalt muru kasvamise kiirusele, võimaldab kohtniitmist, kui mõnes piirkonnas on muru kõrgem ja juhib niiduki läbi ka kitsamatest radadest. Käepärane ja kasutajasõbralik menüüekraan võimaldab kasutajal sisestada seadistused, millal soovitakse, et niiduk muru niidaks. Lisavasrustusena saadaval ka polaarvalge korpus ja esituled.

3200 m² +/-20%, Li-ion, mõõdetud: 57 dB(A), maksimaalselt: 58 dB(A), 13,2 kg


            

3 099 €  Hind ei sisalda paigaldustarvikuid ja paigaldust

AUTOMOWER® 440

Husqvarna Automower 440 on suurematele, kuni 4000 m2 aladele mõeldud robotniiduk. Masin on suuteline navigeerima keerukatel aladel, kitsastes läbikäikudes ning kuni 45 % kallakutel. Varustatud nutikate lahendustega nagu ilmastikutaimer, mis reguleerib niiduaega vastavalt muru kasvule ning kohtlõikus, tänu millele saavad niidetud ka kõrgema rohuga alad. Tänu kahele juhtkaablile leiab masin laadimisjaama igas olukorras ning tagab oma tööga suurepäraselt niidetud ja terve murupinna.

4000 m² +/-20%, Li-ion, mõõdetud: 56 dB(A), 12,9 kg
         
3 149 €    Hind ei sisalda paigaldustarvikuid ja paigaldust


                                                     AUTOMOWER® 450X

Meie kõige uuem ja parima varustusega robotniiduk, mis on klass omaette. See on masin, mis suudab niita suuri ka keerukaid alasid, mis on täis erinevaid takistusi ning kuni 45% kallakuid. Tänu GPS juhtimisega niidusüsteemile ning Automower® Connect nutirakendusele hoiab see masin sinu muru alati perfektses korras ning teil on võimalik masinat jälgida ja seadistada ükskõik millises maailma punktis.

5000 m² +/-20%, Li-ion, mõõdetud: 58 dB(A), maksimaalselt: 59 dB(A), 13,9 kg
             
4 099 €    Hind ei sisalda paigaldustarvikuid ja paigaldust

                                                       AUTOMOWER® 520 
Professionaalseks kasutuseks ettenähtud robotniiduk. Husqvarna Fleet Services võimaldab PC- ja tahvelarvuti kaudu niidukit kaugjuhtida ning varguse korral jälgida. Niidukit saab juhtida ja konfigureerida ka nutitelefoni kaudu. GPS-i abil liikumine ja ilmataimer võimaldavad ühtlaselt teha keeruka niitmise ja reguleerida niitmissagedust automaatselt vastavalt muru kasvule. Seade niidab igat tüüpi muru ja saavutab ideaalse niitmistulemuse ka vihmaga ja kuni 45% (24°) kallakute korral. Läbinisti vastupidav ja tugev ehitus tagab töökindluse

2200 m² +/-20%, Li-ion, mõõdetud: 57 dB(A), maksimaalselt: 58 dB(A), 11,5 kg
           
3 099 €    Hind ei sisalda paigaldustarvikuid ja paigaldust

 
                                                                              AUTOMOWER® 550 

Professionaalseks kasutuseks ettenähtud robotniiduk. Husqvarna Fleet Services võimaldab PC- ja tahvelarvuti kaudu niidukit kaugjuhtida ning varguse korral jälgida. Niidukit saab juhtida ja konfigureerida ka nutitelefoni kaudu. GPS-i abil liikumine ja ilmataimer võimaldavad ühtlaselt teha keeruka niitmise ja reguleerida niitmissagedust automaatselt vastavalt muru kasvule. Seade niidab igat tüüpi muru ja saavutab ideaalse niitmistulemuse ka vihmaga ning kuni 45% (24°) kallakute korral. Tänu objektide kaugtuvastamisele niidab seade kiiremini ja rohkem. Läbinisti vastupidav ja tugev ehitus tagab töökindluse.

5000 m² +/-20%, Li-ion, mõõdetud: 58 dB(A), maksimaalselt: 60 dB(A), 13,9 kg
             4 399 €    Hind ei sisalda paigaldustarvikuid ja paigaldust