Husqvarna uus kiiver metsameestele Husqvarna uus, spetsiaalselt professionaalsetele metsameestele valmistatud kiiver Technical on seni pakututest oluliselt kergem ja mugavam ning see annab ise märku, kui on aeg kiivrit vahetada. Erkoranž kiiver koos lisatud helkuritega on metsas hästi nähtav. „Vältimaks tööõnnetusi kehtivad metsatöödel turvavarustusele ranged nõuded – üheks selliseks on kiivri kasutamine. Vananenud kiivriga metsa minnes on tunne, et ohutusele ja turvavarustusele on mõeldud, kuid tegelikkuses selline kiiver ei kaitse enam,“ rõhutas Husqvarna Eesti tegevjuht Jaanus Vahesalu. Uuel kiivril on UV- indikaator, mis näitab, kui selle kasutusaeg on läbi. 

Husqvarna uus kiiver on disainitud silmas pidades just metsatöö professionaale. Lisaks sellele, et kiiver on vastupidav, ergonoomiline ja tänu uuele tugevdussüsteemile oluliselt kergem, saab seda vastavalt oma vajadustele lihtsasti kasvõi ühe käega reguleerida. 

Kiivrile on lisatud uut tüüpi näokaitse, mis on tänu ümaramale vormile mugavam, kaitseb paremini ja on avarama vaateväljaga. Näokaitset saab vajadusel niipalju üles tõsta, et kogu vaateväli jääb vabaks. 

Uus kiiver on varustatud innovaatilise ventilatsioonisüsteemiga – ventilatsiooniavad on kaetud imepeene terasvõrguga, mis ei lase vihmal ja mustusel sisse tungida. „Selline lahendus lubas kasutada suuremaid õhutusavasid ilma et turvalisus kannataks,“ selgitas Vahesalu. 

Kiivrile on kerge lisada näiteks heli summutavaid FM-raadioga kõrvaklappe ja pealampi.   
Eelmine
Husqvarna tutvustab kolmanda generatsiooni robotniidukeid
Järgmine
Husqvarna uuendas oma lumepuhurite valikut